Flower Show 2014 Fuarı Süsbir Fidan Temini

Ekleyen: admin Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Haberler

Bitki sektörünün dev buluşması bu yılda 27 – 30 Kasım 2014 tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Kıtaların buluşma noktası İstanbul’da 21 farklı ülkeden gelen 333 katılımcı firma Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarında sektörünprofesyonellerini ağırladı.

Avrupa ve Asya’nın buluştuğu bu ticari platformda, her iklim koşulu ve toprak yapısına uygun yüzlerce çeşit bitki ve bitki üretiminde kullanılan ürünlerin yanı sıra, peyzaj uygulamaları, uygulama esnasında ve sonrasında kullanılan tüm materyaller, 44 farklı ülkeden gelen toplam 11.385 ziyaretçinin beğenisine sunuldu.

Türkiye’de peyzaj ve süs bitkileri sektörünün ulaştığı seviye ve sektörün geleceğe dönük yol haritasının izlenmesine olanak sağlayan fuar, ulusal ve uluslar arası inşaat ve peyzaj proje rmaları, oteller, mezatlar, toptancılar, yapı marketleri (bahçe merkezleri) ve site yönetimleri gibi potansiyel alıcılar ile Türkiye’deki 101 ayrı belediye tarafından da ziyaret edildi.

 

  

Flower Show 2014 fuarında Süsbir (Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği) tarafından dağıtılan fidanlar fidanlığımızdan temin edilmiştir.